Mine põhisisu juurde

Lammi 8

Valmis

Lammi 8

Kodulahe kõige merepoolsem etapp on valmis. Tule tutvu vabade kodude ja näidiskorteriga!

Kodualahe

Hoone automaatika ja lisamugavused

Kodulahe kvartali majades ei pea te kulutama aega näitude võtmisele – selle töö teevad teie eest ära kaugloetavad arvestid. Hoonesse sissepääsuks saab kasutada näotuvastust, lisaks on hoone parkimiskorrusel ja trepikodades kasutusel säästlikud liikumisanduritega valgustid, et hoida kulusid mõistlikuna.

Kojujõudmist lihtsustab videofonosüsteem, mis vähendab võtmete otsimisele kuluvat aega. Kodulahe hoolib energiatõhususest. Propageerimaks rohelist elustiili, rajasime soklikorrusele jalgrataste hoiuala.

Kodualahe

Madalad kulud – Energiaklass A

Kodulahe hooned on projekteeritud võimalikult keskkonnasõbralikuks ja energiasäästlikuks, mida kinnitab energiatõhususe klass „A“. Antud tulemuseni on võimalik jõuda, valides kvaliteetseid energia lahendusi, nagu soojustagastusega ventilatsioonisüsteem ning vesipõrandaküte. Taastuvenergia lahendusena kasutatakse päikesepaneele.

“A” energiaklassi puhul jääb energia tarbimine alla 105 kWh/m² aastas. Vanade paneelmajade energiatõhususe klass jääb vahemikku C-E, ehk 126 kuni 220 kWh/ m² aastas.

Kodualahe

Kodulahe majade autor on Kuu Arhitektid

Kodulahe kvartalis saad elada tõelist unistuste elu, kus sinu kaaslasteks on lainete leebe laksumine ja puude rahustav kohin.

Sa saad iga hetk valida, kas minna jalutama rannaliivale või metsa. Kas sulpsad varbad vette või imetled ennastunustavalt, kuidas oravad puulatvadel askeldavad. Võrratu. Sa elad looduse keskel, kuid samas on kesklinn piisavalt ligidal, et soovi korral selle melu nautida.

Tehniline info

Kolmekordse paketiga aknad

Puit-alumiiniumraamiga kolmekordsed klaaspakettaknad vähendavad soojuskadu kuni 30% ning on helikindlamad ja vastupidavamad ilmastikule.

Vesipõrandaküte

Vesipõrandküte tähendab seda, et radiaatoreid pole. Lisaks on igas toas eraldi ringlus, et saaks toad hoida vastavalt soovitud temperatuurile.

Kivist seinad

Enamik korterite siseseintest on kivist, mis tagab muretu kodutehnika, riiulite või garderoobide paigalduse.

Kiibiga sissepääsud

Ühe kiibiga pääseb garaazi, trepikotta, panipaikade ruumi ja jalgrattaparklasse. Turvaline lahendus, kuna igaühel on ligipääsud ainult sinna, kuhu vaja.

Näotuvastus

Lisaks kiibile ja võtmetele saab hoone välisuksi avada näotuvastuse abil.

Energiasäästlik

Kõik projekteeritud lahendused ja tooted (valgustid, kütte- ja ventilatsiooniseadmed) valiti energiasäästlikkuse põhimõttel.

Elektriauto

Garaažis on elektriautode laadimisvalmidus. Võimalus osta või rentida ENEFIT VOLT laadimispunkt, lisainfo müügijuhilt.

Jahutus

Valitud 4- ja 5 toalistel viimase korruse korteritel on sisseehitatud jahutusseade.

Kaugloetav

Maja vee-, kütte- ja elektritarbimine on kaugloetav.

Visuaalid

Silmailu igale maitsele

Kodulahe kvartalis saad elada tõelist unistuste elu, kus sinu kaaslasteks on lainete leebe laksumine ja puude rahustav kohin.

Siseviimistlusest täpsemalt

Liitu uudiskirjaga

Soovid uudiseid Arco Vara praeguste ja uute projektide kohta?

Võta meiega ühendust