Mine põhisisu juurde

Asukoht

Kodulahe kvartal on mere ja metsaga ümbritsetud keskkond

Kodulahe kvartal külgneb Stroomi ranna, Merimetsa ja Paldiski maanteega. See on kesklinna melust piisavalt kaugel, et saaksite nautida looduse jõudu, kuid samas küllalt lähedal, et olla ühenduses kesklinna elustiiliga. Kodulahe on ainus piirkond Tallinnas, kust saad plätudega otse randa jalutada.

Kodulahest on kujunenud turvaline ning terviklik elukeskkond. Kodulahe kvartali viies hoones on endale mõnusa kodu leidnud üle 300 pere.

Kodualahe

Suurepärane ühendus nii jala kui ühistranspordiga

Lähim bussipeatus (Humala) asub vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel. Kodulahe kvartalist on mugav transpordiühendus nii kesklinna kui ka linnast välja. Heas korras kergliiklusteed viivad sind hõlpsasti nii Stroomi randa, Nõmmele kui Tabasallu.

  • A energiaklassi maja
  • Maa-alusel korrusel parkimiskohad
Kodualahe

Parimad võimalused sportimiseks ja vabaaja veetmiseks

Akendest paistab Merimetsa park, kus on valgustatud ja hooldatud terviserajad. Kodulahest on väga mugav minna parki jooksma, suusatama või perega kvaliteetaega veetma.

  • Saadaval korterid 1 – 4 toalised
  • 50 – 200m² suurused korterid
Vali sobiv kodu
Kodualahe

Igal sammul rohelust & silmailu

Kodulahe hoonete puhul lähtume säästlikkusest, mistõttu on katustel ligi 150 päikesepaneeli. Hoolitseme selle eest, et Kodulahe kvartalis oleks rõõmu ja rohelust igal sammul, mida kõik elanikud saavad nautida. Selleks oleme loonud 700 m² ulatuses terrasse ning haljastust sisehoovi üle 2000 m².

  • Merest ja metsast minuti kaugusel
  • Sportimisvõimalused algavad koduukse juurest

Visuaalid

Silmailu igale maitsele

Kodulahe kvartalis saad elada tõelist unistuste elu, kus sinu kaaslasteks on lainete leebe laksumine ja puude rahustav kohin.

Siseviimistlusest täpsemalt

Liitu uudiskirjaga

Soovid uudiseid Arco Vara praeguste ja uute projektide kohta?

Võta meiega ühendust