KAKS KORTERIT

 

Kodulahe kvartali looduse jõud ja kodu soojus ühinevad värskelt valminud näidiskorterites. Lahepea 7 korterid ehitati tuginedes kolmele põhimõttele: Tallinna kõrgeim ehituskvaliteet, mõnusalt avarad ruumid ja garderoobid. 

Kodulahes näed, kuidas kõrgeim ehituskvaliteet ühineb põhjamaise disaini ning funktsionaalsusega.  Kõikides korterites on vähemalt üks garderoobi ruum – nii ei pea Sa kunagi muretsema, kas asjad mahuvad kappi ära!

KORTER 4 (MÜÜDUD)

 

Merimetsa poole avanevate akendega kahetoaline korter. Kõik kodulahe kvartali korterid on ehitatud nii, et elutoas säiliks ruumikus ja avarus. Korter 4 on suuruselt 55,5 m2 ning selle elutuba on lausa 26,9 m2!

Kahetoalises näidiskorteris on ühendatud naturaalsed materjalid ning julged, kuid rahustavad mere toonid. Hubase tunde aitas luua Stockmann, kust leidsime nii diivanikatte, padjad kui ka näidiskorteris olevad lauanõud, mis muudavad looduslähedase kodu eriti hubaseks. 

MAGAMISTUBA

 

Põhjamaine merelähedane lahendus jätkub magamistoas. Mõnus kaheinimese voodi, mida kaunistavad vihmasel õhtul eriti kasulikud käsitsi treitud PULO öökapi lambid, loovad ideaalse koha raamatusse sukeldumiseks. Korteri magamistoa aknad avanevad Merimetsa metsa suunas lastes elanikel magada ürgse looduse keskel.

14,6 m2 suurune magamistuba on ühendatud 4,9 m2 suuruse sisse kõnnitava garderoobiga, kuhu lisaks riietele mahub ka näiteks surfi- või golfivarustus.

KORTER 120 (VABA)

 

Kolmetoaline korter number 120 ühendab linna funktsionaalsust ja looduses elamise võlu. 76,2 m2 suurust korterit ümbritseb 11,8m2 suurune terrass ning kõikidest akendest paistab uhke Merimets. 

Kolmetoalistest korterites jätkuvad Kodulahe ruumilahenduste põhimõtted. Korteri on eraldiseisev garderoobiruum, kuhu mahuvad ära kogu pere asjad. Maast laeni peeglid lisavad korterile veelgi enam avarust ja  peegeldavad tuppa aknast paistvat loodust. Hubasust ja kodutunnet loovad hallikas-roosakad toolid Furgnerilt ning silmapaistvad detailid Stockmannilt.

MAGAMISTUBA

 

14 m2 suuruse magamistoa maast laeni aknad on ühendatud 11,8 m2 suuruse terrassiga, kust paistab Merimetsa ürgne loodus. Hallikas-roosakad toonid ja naturaalse puidu kasutamine loob tunde, nagu oleksid maakodus.

Mõnusalt suur kaheinimese voodi on lahendatud Stockmanni toodetega, mis ühendavad korteris olevat stiili läbi kõikide ruumide.

LAPSETUBA

 

Lapse jaoks ei ole midagi paremat, kui piirkond, mis võimaldab seigelda. Kui päev pikale venib, ei ole paremat kohta kui oma voodi.

Põhjamaine disain on arvestanud mudilase soovide ja vajadustega. 11,3 m2 suurusesse tuppa mahub kõik vajalik – nii õppimiseks vajalikud mööbliesemed kui ka pisut lõbu. Mängutoas on võimalik seina peale joonistada!

Tule avastama!